• Nasi uczniowie z przyjemnością rozpoczęli udział w zajęciach, na których zapoznawali się i wykorzystywali pomoce dydaktyczne oraz sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Zajęcia w klasie III z wykorzystaniem długopisów 3D - Temat: Walka o wolną ojczyznę. Wykonanie kotwicy - symbolu Polski Walczącej.

Klasa II - Zajęcia rozwijające kreatywność z wykorzystaniem długopisów 3D - "Jesienne liście" - zawieszka do kluczy

Klasa VIII zapoznała się ze sprzętem fotograficznym:

Uczniowie klasy realizowali również "Projekt DNA", którego jednym z elementów było drukowanie modelu DNA (Szczegóły projektu w załaczniku)

Załacznik: PROJEKT_DNA_-.docx

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/D5LEPfzGVGGcRAEJA

We wrześniu korzystaliśmy również ze sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości (uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023).

#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci