• Regulamin Konkursu 2023

w XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

„Kartka do Betlejem”.

CELE KONKURSU:

• kultywowanie bożonarodzeniowej tradycji chrześcijańskiej
          • rozwijanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej i zainteresowań artystycznych dzieci
            i młodzieży
          • promowanie młodych talentów plastycznych poprzez prezentowanie i honorowanie ich dokonań

ADRESACI:

Uczniowie klas I - VIII oraz oddziału przedszkolnego wszystkich szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

REGULAMIN:

1. Format kartek - A5.
          2. Technika prac dowolna (płaska).
          3. Każda praca powinna być wykonana indywidualnie i samodzielnie przez ucznia.
          4. Do każdej pracy należy dołączyć oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych (Załącznik
            Nr 1 do regulaminu).
          5. Każda praca musi być opatrzona metryczką na odwrocie wg wzoru (Załącznik do regulaminu – wzór Nr 2)
          6. Prace nie posiadające informacji, o których mowa w punktach 4 i 5 nie będą oceniane przez jury.
          7. Postępowanie z nadesłanymi pracami oraz obrady Jury odbywać się będą w reżimie sanitarnym.

PRZEBIEG KONKURSU:

1. XV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Kartka do Betlejem" składa się z jednego etapu – wojewódzkiego;
          2. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych:
            1. prace wykonane przez uczniów klas 0-I
            2. prace wykonane przez uczniów klas II-IV
            3. prace wykonane przez uczniów klas V-VIII
          3. Termin nadsyłania prac na adres organizatora upływa z dniem 22 grudnia 2023r. (decyduje data stempla pocztowego).
          4. Powołane przez organizatora Jury dokona oceny i kwalifikacji prac na wystawę zamieszczoną na stronie internetowej szkoły oraz przyzna nagrody w każdej kategorii wiekowej.
          5. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie.
          6. Uroczysty finał konkursu odbędzie się 12 stycznia 2024r. o godzinie 10.00
            w Szkole Podstawowej im. bł Stefana kard. Wyszyńskiego w Buszkowicach.

Szczególy konkursu i załączniki dostępne tutaj:

Regulamin_Konkursu__Kartka_do_Betlejem_2023.doc