• Samorząd Uczniowski w naszej szkole

• Samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Buszkowicach

W tym roku szkolnym członkami samorządu uczniowskiego w naszej Szkole zostali uczniowie: Maria Kowal (kl.4), Aleksandra Szpindor (kl.5), Antoni Majka (kl.6), Amelia Malicka (kl.8), Agata Bielech (kl.8), Maja Szuban (kl.8). Dziękujemy im serdecznie za zgłoszenie!

Nasi uczniowie mają wiele ciekawych pomysłów, które chcieliby wdrożyć w naszej placówce. Mimo sytuacji z jaką przyszło nam się zmierzyć w tym roku szkolnym- są zaangażowani w życie szkoły i chętni, aby brać udział w wszelkiego rodzaju akcjach charytatywnych a także w organizowaniu konkursów szkolnych dla kolegów i koleżanek.

Aby Samorząd działał zgodnie z zasadami, dnia 4.12.2020r. odbędą się wybory on-line. W wyborach biorą udział uczniowie klas 4-8 i będą głosować poprzez formularz google. Link do formularza zostanie wysłany przeze mnie w wiadomości prywatnej na librusie. Każdy uczeń może oddać tylko jeden głos na swojego kandydata. Głosowanie będzie odbywało się do godziny 18ej. Następnie podliczone głosy i wyniki zostaną przedstawione na stronie internetowej naszej szkoły.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
          Marta Sas