• Wiosna oczami naszych uczniów

• Mamy już pierwsze oznaki zbliżającej się wiosny. Poniżej prezentujemy niektóre z nich. Wszystkie zdjęcia były wykonane w pobliżu naszej szkoły przez uczniów klasy I i III.

• Pomagamy "Orzeszkom"!

• 27 stycznia uczniowie działający w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu, dzięki wsparciu rodzica i pedagog szkolnej dostarczyli zebrane wcześniej smakołyki podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. W miejscu tym przebywa ponad 150 psiaków i kilkanaście kotów czekających na kogoś, kto je pokocha i przygarnie. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę karmy i zachęcamy, żeby nadal nie pozostawali obojętni na potrzeby naszych braci mniejszych. Dobro wraca!

• Naszym Kochanym Dziadkom!

• 26 stycznia 2024r. uczniowie klasy I i III zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie nie zawiedli swoich wnuków, przyjęli zaproszenie i licznie przybyli. Takie wspólne spotkanie z dziadkami było wspaniałą okazją do tego, aby wnukowie podziękowali swoim dziadkom za miłość jaką otaczają swoje wnuki, za pomoc, na którą zawsze mogą liczyć i za wszystko dobro, które otrzymują od swoich dziadków.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie II

• 25 stycznia 2024r. uczniowie z klasy II przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni Dziadkowie  wysłuchali wiersze, piosenki oraz tańce skierowane pod ich adresem. Aktorzy otrzymali burzę braw, która była jak najbardziej zasłużona. Na zakończenie Dziadkowie otrzymali upominki, były to kalendarze z ich wnukami oraz laurki  wykonane samodzielnie przez ich pociechy. Był to niezwykły dzień zarówno dla dzieci jak również dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, radości i wzruszeń
            Na koniec występów dzieci  jedna z babć P. M. Tabinowska w imieniu wszystkich dziadków w ciepłych słowach podziękowała wszystkim małym artystom za występ, a wychowawczyni za przygotowany program.  Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez  rodziców, za który bardzo dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich  miłość, dobroć.  Życzymy Im jeszcze raz  dużo zdrowia oraz długich lat życia.

• Finał akcji Szlachetna Paczka

• 16-17 grudnia 2023r. to weekend cudów. Każdego roku wolontariusze pośredniczą pomiędzy ludźmi o ogromnych i gorących sercach zwanymi darczyńcami a tymi, którzy z różnych przyczyn losowych potrzebują wsparcia rzeczowego. Społeczność naszej szkoły kolejny już raz postanowiła zaangażować się w Szlachetną Paczkę i dać coś od siebie. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym młodym, wrażliwym DARCZYŃCOM i ich Rodzicom za to, że nie byli obojętni.