• Sukces w Powiatowym Konkursie Piosenki

• 29 kwietnia 2024r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach odbył się  Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej - "Kto ty jesteś - Polak mały". Wydarzenie to nie tylko promowało miłość do Ojczyzny, ale także umożliwiło uczniom wyrażenie swoich uczuć poprzez śpiew. Miło nam poinformować, że Konstancja Fac z kl. I zdobyła  wyróżnienie w konkursie z piosenką „Wierna, odważna”, a zespół wokalny w składzie: Martyna Bąk, Emilia Trawnicka i Konstrancja Fac brawurowo wykonał utwór pt. „Matko o twarzy czarnej”.  Młodzi artyści pokazali nie tylko swój talent wokalny, ale także zaangażowanie w kulturę i historię naszego kraju.
            Serdecznie gratulujemy!